Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Tsuki damaškové nože

Popis kategorie

Luxusní vzhled, nepřekonatelná ostrost, perfektní přesnost – to jsou nože z damaškové oceli. Pokud jste ještě neměli tu čest, s radostí vám představujeme kvalitní kuchařské nože inspirované výrobou samurajských mečů. Vrstvení oceli tvoří na čepeli charakteristickou kresbu, zachovává dlouhodobou ostrost a velmi vysokou tvrdost. Tyto nože se stanou pýchou vaší kuchyně.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-13 z celkově 13 záznamů.

Výjimečné nože z damaškové oceli

Sada kuchařských nožů je základem každé kuchyně, ať už jste profesionální kuchař či nikoliv. Jestliže ale toužíte po něčem, co splní všechna vaše očekávání, sáhněte po kvalitní sadě kuchyňských nožů a investujte do toho nejlepšího. Perfektní řez, jedinečný vzhled a dlouholetý profesionální výkon zaručuje sada nožů z damaškové oceli. S prémiovou řadou nožů Tsuki se budete cítit jako šéfkuchař michelinské restaurace. Vaši důvěru si získají díky kvalitní práci, kterou tyto nože dokážou odvádět po dlouhá léta.

Sady kvalitních nožů na celý život

Při výběru nožů přihlédněte především k účelu, pro který budou používány. Myslete také na to, že čím kvalitnější nože zvolíte, tím déle vám budou usnadňovat práci. Protože jeden nůž na všechno nestačí, vyplatí se investovat do sady nožů z kvalitního materiálu. Profi sada nožů s vámi zůstane už na celý život. Krájet jako šéfkuchař budete se sadou damaškových nožů z nerezavějící oceli a perfektním ostřím. Vícedílné sety potom uspokojí každého, kdo hledá vše potřebné na jednom místě.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení