Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotnické kalhoty

Popis kategorie

Kalhoty pro zdravotníky musí být stejně pohodlné a odolné jako ty pro kuchaře a další pracovníky v gastro provozech. Uplatní se nejen v ordinaci, ale také ve wellness zónách hotelových provozů a pomohou ti nasytit svou touhu nadchnout okolí pro příjemné zážitky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-11 z celkově 11 záznamů.

U zdravotnického oblečení vsaď na pohodlí

Zdravotnické kalhoty, ale také zdravotnické košile, by měly být především komfortní na nošení, protože v nich budeš trávit většinu svého dne. Během něj tě mohou potkat výzvy, kterým bude mnohem jednodušší čelit v pohodlném zdravotnickém oblečení.

O to, abys mohl být při své práci skutečně volný, se postará bezvadný střih, který nikde neškrtí. Vybírej pánské nebo dámské zdravotnické kalhoty, které ti padnou jako druhá kůže. Zárukou bezstarostného nošení je pas na gumu a se stahovacími šňůrkami, stejně jako dostatečné množství kapes, které zaručí, že máš všechny nezbytnosti stále po ruce.

Kvalitní lékařské kalhoty tě podrží v každé situaci

Kalhoty pro lékaře a další zdravotnický personál nemusí být jen nudně bílé. Zdravotnické oblečení se dnes vyrábí v mnoha barvách a vzorech, které podtrhnout tvůj styl a pobaví tvoje klienty nebo pacienty.

Při práci nezapomínej ani na další části spodní poloviny tvého těla. Vsaď na lehkou zdravotnickou obuv, která tě podrží v každé situaci a nohy při tom nijak nezatíží. Může taky stylově doplnit pracovní kalhoty a ty se můžeš naplno věnovat své práci.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 339 hodnocení