Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kalhoty pro řezníky

Popis kategorie

Jestli se chceš při svých výpravách do kulinářské džungle cítit opravdu svobodný, ve tvé výbavě by neměly chybět kvalitní a pohodlné řeznické kalhoty. Gastro oblečení je vyrobené tak, aby vydrželo ostrý provoz profesionálních kuchyní, ale skvěle ho využiješ i při domácím vaření.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

Řeznické oblečení tě podrží za všech okolností

Řeznické kalhoty vypadají na první pohled obyčejně, ale už po prvním vyzkoušení se přesvědčíš, že díky nim si můžeš užívat skutečnou volnost při tvoření. Kalhoty pro řezníky jsou vyrobené z bavlny nebo mikrovlákna a snadno se udržují. Využiješ také kapsy, které schovají všechny nezbytnosti.

Kalhoty pro řezníky ti pomohou dokonale podtrhnout tvůj styl, ať už dáváš přednost jednobarevné variantě, klasickému pepito vzoru nebo elegantním pruhům. Doplníš je jednoduše košilemi a tričky pro řezníky a na první pohled bude jasné, kdo je vládce kulinářské džungle.

Další potřeby pro řezníky

Dneska tady není řeč o pořádně ostrých řeznických nožích, které ti pomohou vykuchat křepelku i rozbourat krávu, ale o tom, abys při práci vypadal dobře. Navíc ti gastro oblečení také dodá potřebnou ochranu před nečistotami. Co tedy nesmí chybět ve tvé výbavě?

  • Zástěry pro řezníky jsou nezbytné pro ochranu oblečení před většími nečistotami.
  • Čepice pro řezníky tě uchrání od mytí vlasů dvakrát denně a zabraňují kontaminaci masa.
  • Kvalitní obuv pro řezníky je vyrobena z odolného a omyvatelného materiálu, zároveň taky zabraňuje uklouznutí a odpovídá standardům bezpečnosti práce.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení