Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Manikúry

Popis kategorie

Dokonale pěstěné nehty jako ze salonu můžete mít nyní i vy. Stačí si pořídit kompletní soupravu na manikúru a pedikúru od švýcarské značky Victorinox, která obsahuje vše, co k domácí péči o nehty potřebujete. Tří- až čtyřdílnou sadu na manikúru a pedikúru dodáváme v praktickém plechovém nebo koženém pouzdře, které je ideální na cesty.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Základní kuchařské vybavení

Pomůžeme vám vybavit kuchyň vším, co k vaření potřebujete. Specializujeme se na kuchyňské nože prémiových značek, jako je Wüsthof, IVO nebo Berndorf, které u nás seženete buď jednotlivě, nebo v profesionální sadě. K nožům doporučujeme přikoupit vybavení na broušení nožů a příslušenství k jejich bezpečnému skladování. Mezi nezbytné pomocníky do kuchyně patří rovněž krájecí prkénka, škrabky na ovoce a zeleninu, kuchyňské nůžky na drůbež a obracečky různé délky a tvaru.

Pořádně ostrá nabídka

Náš vyostřený sortiment pro kuchaře přirozeně doplňují kapesní nože značky Stalgast a Victorinox. K nejznámějším patří takzvané švýcaráky neboli švýcarské armádní nože, které zastanou funkci nůžek, otvíráku na konzervy, lupy nebo pilníku. Kromě nich nabízíme také manikúrní a pedikúrní sady v plechovém nebo koženém pouzdře, které je ideální na cesty. Tří- až čtyřdílné sady obsahují vše, co k péči o nehty potřebujete – nůžky s ostrým koncem, pilník na nehty, pinzetu a případně kleštičky na nehty.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení