Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské sety

Popis kategorie

Pořiďte si sladěné oblečení pro kuchaře a staňte se králem kuchyně. Předem zkompletované výhodné sety kuchařského oblečení vám usnadní výběr a nákup pracovního oděvu. Ušetřený čas můžete věnovat objevování nových chutí, pilování receptů a sestavování menu, které si vaši zákazníci zamilují.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější

    S touto kombinací filtrů si neumíme poradit. Bohužel takové zboží nemáme.

    Zkuste použít jiné filtry nebo nám zavolejte číslo 210 012 501 nebo napište mail na profikuchar@profikuchar.cz a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Jak vybrat oblečení pro gastronomii

Tradiční kuchařskou uniformu tvoří dvouřadý nebo jednořadý rondon, pohodlné kalhoty a kuchařská čepice. Dle vlastního uvážení ji můžete doplnit kuchařskou zástěrou, originálním šátkem na krk nebo netradičními knoflíky do rondonu, které váš kuchařský oděv spolehlivě oživí. Při výběru kuchařského oblečení se zaměřte na jeho materiál, střih a velikost, kterou nejlépe určíte podle velikostních tabulek jednotlivých výrobců. Pokud si s výběrem nevíte rady, prohlédněte si naše sety pro kuchaře.

Jak vybrat pracovní obuv pro kuchaře

Nedílnou součástí gastro oblečení pro kuchaře je pohodlná pracovní obuv z pevného a odolného materiálu, který odolá styku s vodou, rozpáleným olejem i ostrým nožem. Mezi kuchaři jsou dlouhodobě nejoblíbenější nazouvací boty s uzavřenou a zpevněnou špičkou, protiskluzovou podrážkou a anatomicky tvarovanou stélkou, díky které vydržíte na nohou celou směnu. Avšak mějte na paměti, že každému vyhovuje trochu jiná obuv, proto při jejím výběru zohledněte svou tělesnou váhu, velikost a vzhled nohou, ale i vrozené vady či dřívější potíže.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení