Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Obuv pro číšníky a servírky

Popis kategorie

Zůstaň v hektické kulinářské džungli stále pevně na nohou díky kvalitní a spolehlivé gastro obuvi pro číšníky a servírky. Jejich zásluhou může pohyb po place vypadat jako lehký tanec, i když ve skutečnosti jde o pořádnou dřinu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-13 z celkově 13 záznamů.

Boty pro servírky a číšníky musí být především bezpečné

Při výběru bot pro číšníky a servírky se zaměř především na kvalitu materiálů a zpracování. Gastro obuv by měla být lehká a prodyšná, přece jen jsi celý den na nohou – a ty si tak zaslouží tu nejlepší péči. Nezapomeň ani na protiskluzovou podrážku, se kterou snadno projdeš každým kulinářským dobrodružstvím.

Obuv pro číšníky a servírky musí také splňovat estetické nároky, přece jen se jedná o výkladní skříň provozu. Díky profesionální obsluze se snadno vášeň a nadšení z přípravy jídla přenese z kuchyně až k hostům.

Pracovní boty doplní kvalitní číšnické oblečení

Kvalitní pracovní obuv pro gastro provozy je zárukou, že tě ani dlouhé hodiny na nohou nepoloží. Abys ale udělal dobrý dojem na své hosty, doplň boty pro číšníky a servírky také kvalitním a stylovým oblečením.

A nezbytností jsou také číšnické zástěry, díky kterým je na první pohled jasné, že víš, o co v kulinářském koloběhu kráčí.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení