Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zástěry pro řezníky

Popis kategorie

Ochrana svrchního oděvu i profesionálního kuchaře – to je přesně poslání zástěr pro řezníky. Kromě toho dokonale podtrhnou tvůj kuchařský styl a budou ti věrným průvodcem na cestách po kulinářské džungli.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-14 z celkově 14 záznamů.

Řeznické zástěry podpoří tvou vášeň z přípravy jídla

Určitě to znáš sám – když se pustíš do vaření, nehledíš kolem sebe a soustředíš se na jediný cíl, kterým je nadchnout jídlem doslova celý svět. Přesně v tu chvíli je dobré mít po ruce kvalitní gastro zástěru, která ochrání tvé oblečení i tebe samotného.

Nezáleží na tom, jestli si vybereš zástěru ke krku nebo jen do pasu, řeznická zástěra z tebe během okamžiku udělá profíka, který přesně ví, jak ovládnout svou kuchyň. Naše zástěra mají popruhy s nastavitelnou přezkou i praktickou kapsu, vybírat si můžeš také voděodolné modely.

Gastro oblečení je pro profesionály nezbytností

Zástěry pro řezníky ale nejsou jediným oblečením, ve kterém můžeš vítat nezkrotnou inspiraci. Jestli pracuješ v profesionální kuchyni, bude se ti hodit i další gastro oblečení:

  • Košile a trička pro řezníky představují pohodlný vrchní díl, ve kterém se budeš cítit volný za všech okolností.
  • Kalhoty pro řezníky z bavlny nebo mikrovlákna podpoří tvou volnost při tvoření a ochrání tvoje nohy.
  • Nohy si zaslouží také pohodlnou obuv pro řezníky vyrobenou ze snadno udržovatelných materiálů a s protiskluzovou podrážkou.
  • Čepice pro řezníky jsou takovou třešničkou na dortu, která tě snadno odliší od ostatních kuchařů, ale má i své praktické opodstatnění.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení