Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Obuv pro servírky

Popis kategorie

Všichni víme, že za úspěchem každého gastro provozu stojí kromě skvělého jídla také příjemná a profesionální obsluha. Milý úsměv je často ten hlavní důvod, proč se hosté vrací. A na pohodě obsluhy má lví podíl také kvalitní obuv pro servírky, která ji podrží na všech výpravách do kulinářské džungle.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Kvalitní pracovní gastro obuv je sázka na jistotu

Jaká vlastnost je u bot pro servírky nejdůležitější? Především by měla podržet nohu za všech okolností a přitom být tak lehká, že ji ani necítíš na nohou. Vsaď také na tvarovanou anatomickou stélku, která se postará o tvou klenbu a udělá dostatek místa pro prsty.

Zapomínat nesmíme ani na bezpečnost, která je v nekončícím kulinářském dobrodružství klíčová. Samozřejmostí u obuvi pro servírku by měl být vodoodpudivý svršek a také protiskluzová podrážka.

Boty pro servírky doplňte také dalším gastro oblečením

Obuv pro servírky musí kromě funkčnosti splňovat taky nároky na estetiku. Podle typu provozu, ve kterém se pohybuješ, si můžeš vybrat třeba klasické baleríny, které se perfektně hodí k číšnické sukni, nebo moderní barevné tenisky, které tě provedou nekonečným kulinářským dobrodružstvím.

Aby byla tvoje uniforma kompletní, nezapomeň ani na profesionální kalhoty pro číšníky, které se nemačkají a vypadají skvěle za všech okolností. Pohodlné číšnické polokošile nebo dámské číšnické košile s vypasovaným střihem nikde neškrtí a podtrhnou nejen tvoji postavu, ale také profesionální vzhled.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení