Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Bar a káva

Popis kategorie

Svou kulinářskou zručnost můžeš snadno projevit nejen u sporáku, ale také při přípravě lahodných a osvěžujících nápojů. Vybavení pro kavárny a barové příslušenství potěší tebe i tvé hosty, se kterými tak můžeš sdílet svoji vášeň a nadšení z přípravy jídla i pití.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-11 z celkově 11 záznamů.

Spolehni se na prvotřídní barové a kavárenské vybavení

Šálek voňavé kávy je skvělá volba jako ranní povzbuzení i jako závěr slavnostního menu. O to, aby bylo potěšení dokonalé, se postarají mlýnky na kávu a další potřeby na přípravu kávy. Vůně čerstvě namleté kávy je skvělým životabudičem, kterému odolá jen málokdo. Nezapomeň ani na lahve na šlehačku, které využiješ také při přípravě horké čokolády nebo dezertů.

Svým hostům můžeš připravit také ostřejší nápoje, které je naladí na pořádnou kulinářskou zvěřinu. Barové příslušenství, jako jsou shakery, výrobníky ledu nebo další kuchyňské náčiní, jsou k tomu nezbytným pomocníkem.

Další gastro vybavení, které ti pomůže přežít v kulinářské džungli

Potřeby na přípravu kávy užiješ taky při přípravě cateringu. Kvalitní gastro vybavení ti umožní být při tvoření skutečně volný a sdílet svou vášeň a nadšení z přípravy jídla s celým světem. Stejné je to s vybavením do cukráren nebo barovým příslušenství, fantazii se v kulinářské džungli meze nekladou.

Příprava potravin je příjemně strávený čas a kvalitní gastro vybavení ti dovolí být při tvoření skutečně volný. Barové příslušenství dobře doplní například potřeby na pečení pizzy a kulinářský koloběh se uzavírá v příjemném gastronomickém zážitku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení