Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vařiče na víno

Popis kategorie

Prodejní stánek se neobejde bez svařeného vína, které dokáže dokonale zahřát i v tom nejmrazivějším počasí. Perfektní svařák, punč nebo čaj snadno připravíte s kvalitním vařičem na svařené víno. Manipulace s várnicí na víno je jednoduchá, příprava rychlá a díky regulátoru teploty udrží vařič na víno, punč nebo čaj váš nápoj horký dostatečně dlouho.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.

Dokonalá organizace v kuchyni

K efektivnímu skladování potravin, prodloužení čerstvosti a zachování chuti vám pomohou kvalitní vakuové baličky vhodné do profesionálních i domácích kuchyní. Ať už potraviny uložíte do lednice, mrazáku nebo spíže, vakuovačka udrží vaše pracoviště přehledné a potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Jestliže jste příznivcem grilování, potěší vás funkce vakuové baličky, která proces marinování zvládne během několika málo minut. Díky kvalitní vakuovačce už nemusíte nakupovat tak často a vše důležité můžete mít stále po ruce.

Kuchyňské pomůcky pro kvalitní práci

Aby byla vaše kuchyně perfektně funkční v každém směru, potřebujete profesionální kuchaře i kvalitní kuchyňské náčiní. Speciální pinzety pomohou k dokonalému servírování, kvalitní špachtle si snadno poradí se smaženými pokrmy a dávkovače na omáčku různých velikostí zjednoduší vaši práci. Pro přípravu potravin jistě využijete nářezové stroje a kráječe, které precizně nakrájí sýry nebo uzeniny na milimetrové plátky. Kvalitní potravinářské rukavice zajistí hygienickou manipulaci s potravinami bez podráždění vašich rukou.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení