Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotnická obuv

Popis kategorie

Aby ses cítil při své práci skutečně volný, potřebuješ kvalitní pomůcky, které tě podrží v každé situaci. Tak zapomeň na gumové pantofle z levného obchodu a investuj do pořádné zdravotnické obuvi, ze které tě nohy bolet nebudou.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 18 záznamů.

Pohodlná a bezpečná obuv pro zdravotníky

Pracovat ve zdravotnickém zařízení taky většinou znamená být celý den na nohou. Aby tě nohy po skončení směny nebolely jako čert, vyplatí se investovat do spolehlivé zdravotnické obuvi. Proč?

  • Zdravotnická obuv je ergonomická a pomůže ti udržet nohy v kondici.
  • Prvotřídní materiály se postarají nejen o pohodlí, ale také se snadno udržují. Obuv pro zdravotníky by měla být vyrobená z materiálů, které snadno odolají chemikáliím.
  • Důležitá je také ochrana prstů a prodyšnost. Proto mají boty pro zdravotníky často plnou špičku a prázdnou patu. To umožní větráni a zároveň zabrání některým pracovním úrazům.
  • Nezapomeň ani na protiskluzovou podrážku, která tě podrží i při té nejdivočejší pracovní zvěřině.

Co by nemělo chybět v profesním oděvu pro zdravotnictví?

Zdravotnická obuv je sice základem profesionální uniformy, ale sama o sobě rozhodně nestačí. Pro zpříjemnění kontaktu s klienty doporučujeme zdravotnické košile v neobvyklé barvě nebo s originálním vzorem. Budeš vypadat stylově a zdravotnický koloběh se s úsměvem na rtech zvládá přece jen lépe.

Při oblékání nezapomeň ani na zdravotnické kalhoty. Na první vyzkoušení si zamiluješ jejich pohodlný střih, který nikde neškrtí a umožní ti být při práci skutečně volný. Svůj styl můžeš podtrhnout výběrem vzoru nebo barvy a na chodbách budeš nepřehlédnutelný.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení