Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské brašny a mapy na nože

Popis kategorie

Ať už jste profesionální kuchaři, nebo jen rádi vaříte pro své blízké, jistě oceníte cestovní tašky a obaly na nože pro bezpečné uložení a ochranu nožů po práci i při cestách Zatímco kuchařské brašny a kufříky bývají vyztužené, kuchařské tašky snadno sbalíte do kompaktního tvaru, který zabere minimum místa. 

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 18 záznamů.

Základní typy kuchyňských nožů

Při běžném domácím vaření budete nejčastěji používat univerzální kuchařský nůž s delší čepelí, kterým zvládnete naporcovat maso, nakrájet ovoce i zeleninu nebo nasekat bylinky. K některým úkonům se však lépe hodí speciální kuchyňské nože s odlišnou délkou a tvarem čepele. Typickým příkladem jsou zubaté nože na pečivo, které si poradí s křupavou kůrkou, sekáčky, které zvládnou naporcovat maso i s kostí, nebo japonské nože Santoku, které se hodí k přípravě asijských pokrmů.

Příslušenství ke kuchařským nožům

Zejména profesionální kuchaři a řezníci nedají dopustit na cestovní tašky a obaly na nože, ve kterých své náčiní bezpečně přepraví z místa na místo. Zatímco kuchařské brašny (pouzdra na nože) a kufříky na nože bývají vyztužené, kuchařské tašky a mapy na nože lze snadno sbalit do kompaktního tvaru, který zabere minimum místa. Mezi nezbytné kuchařské příslušenství patří rovněž bloky na nože a magnetické lišty pro bezpečné uskladnění nožů, stejně jako brusné kameny, brousky a ocílky určené k broušení nožů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení