Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Sukně pro číšnice a servírky

Popis kategorie

Aby byli hosté ve tvé restauraci opravdu spokojení, nestačí jen dobré jídlo. Stejně důležitá je také příjemná a profesionální obsluha. A u té kromě milého chování záleží na vzhledu, proto se vyplatí investovat do kvalitní uniformy pro servírky a číšníky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Číšnická sukně je klasika

Sukně pro servírky patří k těm kouskům pracovního oděvu, které by měly být v arzenálu každé číšnice. Doladí uhlazený vzhled a podtrhne luxusní prostředí, kromě toho je také vzdušnější než kalhoty a ženy ji ocení především v teplejších dnech. Pohodlný střih a nemačkavý materiál se postarají o to, že budeš vždycky vypadat chic a tvůj výkon nebude nic rušit.

Jako doplnění pracovního oděvu pro servírky dobře poslouží dámská číšnická košile, která doladí tvůj elegantní vzhled. Příjemný střih se přizpůsobí ženské postavě a vybírat můžeš z mnoha barev nebo různých délek rukávů.

Uniforma pro servírky nemusí být nudná

I když se chcete na place cítit skutečně volní, přece jen jsi v práci, kde je důležité především profesionální vystupování. Zapomeň na příliš krátkou číšnickou sukni nebo sexy výstřih a vsaď na pohodlné pracovní oblečení pro číšnice a servírky.

Profi vzhled podtrhnou stylové číšnické zástěry, které dobře vypadají a jsou také praktické – ochrání tvůj oděv a do kapes schováš všechny nezbytnosti. Nezapomeň ani na kvalitní obuv pro číšníky, která zachrání tvoje nohy při dlouhých směnách. A protože víme, že vizuální stránka je u gastro oblečení velmi důležitá, vybírat můžeš z mnoha stylů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení