Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože Wüsthof Classic Ikon

Popis kategorie

Kuchyňské nože Wüsthof Classic Ikon

Pro každodenní práci v kuchyni se vyplatí mít spolehlivého pomocníka v podobě kvalitního nože. Univerzální kuchyňské nože ze série Wüsthof Classic Ikon si hravě poradí s přípravou masa i zeleniny a jsou mezi kuchaři oblíbené nejen pro svou všestrannost, ale také pro jednoduchost a odolnost.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 42 záznamů.

Proč si vybrat kuchařské nože Wüsthof?

Německá značka kuchyňských nožů je na trhu už více než 200 let a za tu dobu prokázala, že nože opravdu vyrábět umí. V jejich repertoáru najdete univerzální sady kuchařských nožů, ale také specializovanější kousky, jako jsou řeznické nože, japonské nože santoku nebo nože na steak, které budou ozdobou každé tabule.

Série Wüsthof Classic Ikon se vyznačuje především elegantními černými rukojeťmi, které jsou ergonomicky tvarované a perfektně vyvážené, proto jsou ideální pro každodenní práci v profesionálním provozu i v domácí kuchyni. Samozřejmostí je super ostrá čepel, která díky speciální laserové technologii broušení vydrží opravdu dlouho. Navíc se můžete těšit na dvojitou vzpěru mezi rukojetí a čepelí, díky které jsou kuchyňské nože Wüsthof Classic Ikon opravdu dobře vyvážené.

Co obsahují sady kuchyňských nožů Wüsthof Classic Ikon?

Sady univerzálních nožů jsou vhodným startovacím setem pro začínající kuchaře, ale mohou se stát také skvělým dárkem pro profesionální i amatérské kuchaře. Pro běžné použití se skvěle hodí dobře vybavené bloky s noži. Jejich samozřejmou součástí je také ocílka pro každodenní základní údržbu.

  • Dokonale vyvážený kuchařský nůž, který se může stát každodenním spolehlivým partnerem.
  • Menší nůž na šunku, se kterým hravě nakrájíme menší kusy masa nebo zeleninu.
  • Nůž na pečivo se zoubkovaným ostřím, který se dostane i pod vypečenou chlebovou kůrku.
  • Nůž na zeleninu, který slouží například k loupání cibule nebo rozmělnění česneku.
  • V sadě kromě několika typů nožů často najdeme také ocílku pro každodenní údržbu ostří nože.

Samozřejmě jednotlivé sady se od sebe mohou lišit a každý si tak může vybrat pro sebe tu pravou přesně podle vlastních potřeb. Vždy ale s prověřenou kvalitou značky Wüsthof.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení