Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože Wüsthof Performer

Popis kategorie

Unikátní sadu nožů Wüsthof Performer si zamilují všichni. Jsou to opravdové nože pro profesionály, už na první pohled poznáte, že jejich majitel má styl, miluje krásné věci a zároveň si práci rád usnadní. S kuchyňskými noži Wüsthof Performer je zkrátka radost pracovat.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Když chcete něco výjimečného

Wüsthof Performer nabízí univerzální nože s různě dlouhou čepelí, takže nakrájíte jakkoliv velké kusy masa a dalších surovin. V této řadě také najdeme univerzální nůž na zeleninu i japonský nůž santoku, který představuje opravdový nůž pro profesionály. Díky výbrusům na povrchu čepele je krájení s ním opravdovým požitkem.

Na první pohled jsou kuchařské nože Wüsthof Performer snadno rozlišitelné díky své černé barvě. Černé ostří i rukojeť s detaily v podobě včelích pláství dělají z kuchyňských nožů Wüsthof Performer nepřehlédnutelný kousek.

Nože pro profesionály, kteří chtějí víc

Kromě krásného designu je mnoho dalších důvodů, proč si kuchařské nože Wüsthof z řady Performer zamilovat:

  • Čepel nože je pokrytá tzv. DLC (Diamond-Like Carbon), což je unikátní materiál s vlastnostmi diamantu. Samotná čepel je z té nejtvrdší oceli, díky tomu odolají nejnáročnějším podmínkám bez ztráty kytičky.
  • Samozřejmostí je laserem broušené ostří, které má nadstandardně dlouhou výdrž.
  • Ergonomická rukojeť má protiskluzovou úpravu a celá ruka je chráněná kompletní vzpěrou, která zabraňuje pořezání při práci.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení