Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Gastro zařízení

Popis kategorie

Kulinářské dobrodružství v restauracích a dalších gastro provozech nikdy nekončí. Proto je nezbytné je vybavit kvalitním gastro zařízením pro nejrůznější způsoby přípravy potravin. Ať už chceš své hosty nadchnout italskou pizzou nebo teplým rautem, vsaď na prověřené kousky, které ti dovolí dosáhnout všech tvých kulinářských cílů.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 212 záznamů.

To nejlepší zařízení pro gastro provozy

Zařízení pro gastro provozy musí splňovat přísná kritéria nejen z hlediska hygieny, ale musí se s nimi také snadno manipulovat a jejich údržba by tě neměla zdržovat od naprosté volnosti při tvoření. Proto u nás najdeš vše pro přípravu pizzy i nářezové stroje, které ti dovolí zažít opravdovou kulinářskou zvěřinu.

Máme všechno také pro přípravu potravin sous vide, pro bistra i kavárny. S kvalitním gastro zařízením připravíš levou zadní předkrm, hlavní chod i dezert. Plechy a síta využiješ nejen při výrobě pizzy, ale třeba i na koláče.

Příslušenství pro catering

Catering je kulinářskou metou, na které snadno předvedeš, že jsi králem kulinářské džungle. Připravit občerstvení na firemní raut, na ples nebo svatební hostinu je přesně tou disciplínou, kde můžeš projevit svou kulinářskou zručnost.

Aby tvoje jídlo mohlo nadchnout celý svět, použij prvotřídní chafingy na palivo. Udrží pokrmy teplé několik hodin a ty si tak můžeš užívat nezkrotnou inspiraci a připravit hostům lahodné pokrmy, které pozvednou každou společenskou událost.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení