Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské polokošile

Popis kategorie

Při svém nekonečném kulinářském dobrodružství se musíš cítit především pohodlně. Ale můžeš u toho taky dobře vypadat. Kuchařské polokošile ti dodají sebevědomí a profesionální vzhled i v divoké kulinářské džungli.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.

Polokošile pro kuchaře ti poskytnou nekonečnou volnost

Kuchařské polokošile jsou skvělou volbou především pro ty, kdo mají rádi při tvoření skutečnou volnost. Krátký rukáv tohoto moderního oblečení pro gastronomii ti zajistí tepelný komfort a knoflíky u krku se postarají o to, že tě nikde nic neškrtí a ty můžeš naplno projevit svou kulinářskou zručnost. A spokojené budou i ženy, protože dámské gastro košile nabízejí střih, který se přizpůsobí jejich postavě.

Při výběru kuchařského oblečení se rozhodně zaměř na materiál. Měl by být příjemný, protože v něm budeš trávit dlouhé hodiny při své nejoblíbenější činnosti. Velkým plusem je rovněž snadná údržba.

Tip: Košile pro kuchaře nemusí být nudná, jestli máš rád extravaganci, můžeš zvolit gastro oděvy s výrazným vzorem. A jestli si nepotrpíš na formální styl a límečky, vyzkoušej kuchařská trička.

Podtrhni svůj vzhled stylovým gastro oblečením

Mezi gastro oděvy nenajdeš jen kuchařské polokošile, ale mnoho dalších kousků, které tě budou bavit a zpříjemní ti chvíle strávené v kuchyni.

  • Kuchařské kalhoty ti umožní být při tvoření skutečně volný a ochrání tvé nohy před nečistotami i horkým olejem.
  • Nezbytným vybavením je také obuv pro kuchaře s protiskluzovou podrážkou a pohodlným střihem.

A nezapomínej ani na klasické zástěry pro kuchaře. Nezáleží na tom, jestli zvolíš zástěru ke krku nebo jen do pasu, dobře vypadají prostě všechny a na první pohled bude jasné, kdo je tady šéf.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení