Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nadměrné velikosti gastro oblečení

Popis kategorie

Chceš vypustit své kulinářské zvíře, ale zástěra nebo rondon jsou ti malé? U nás si vyberou i plnoštíhlí kuchaři a kuchařky, na kterých je vidět, že jim opravdu chutná. Plus size oblečení pro kuchaře ti dovolí být při tvoření skutečně volný.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-16 z celkově 16 záznamů.

Velké velikosti gastro oblečení pro velké kuchaře

Kulinářská džungle je plná nejrůznějších nástrah. Jejich překonání záleží především na velikosti tvého umění a konfekční velikost by neměla být překážkou. Nadměrné gastro oblečení sedne mužům i ženám a umožní jim následovat svůj kulinářský instinkt, aniž by se cítili ve svém oděvu sešněrovaní.

Kuchařské tričko pohodlného střihu ti umožní předvádět kulinářskou zvěřinu klidně každý den. A v plus size oblečení pro kuchaře najdete také stylové kuchařské rondony, které jsou nezbytnou výbavou každého šéfa kuchyně.

Nadměrné velikosti kuchařského oblečení ti dovolí vyniknout

Každý profesionální i amatérský kuchař potřebuje kvalitní kuchařskou zástěru, která udržíjeho oblečení v bezpečí před potřísněním. A plnoštíhlí kuchaři a kuchařky nejsou výjimkou. Kuchařské zástěry v plus size velikostech mají dostatečně dlouhý pásek i popruhy kolem krku, takže tě nikde nic neškrtí a ty můžeš naplno projevit svou vášeň a nadšení z přípravy jídla.

Stejně důležitou součástí kuchařského oděvu jsou kuchařské kalhoty, které ochrání tvoje nohy i při nejdivočejší kulinářské zvěřině. Velké velikosti gastro oblečení ti umožní se plně soustředit na vaření a můžeš si být jistý, že i při svém objemu budeš vypadat skutečně dobře.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení