Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské šátky kolem krku

Popis kategorie

Kuchařský rondon, kalhoty a kvalitní boty s protiskluzovou podrážkou už máte, ale stále se nedokážete zbavit pocitu, že vám k dokonalosti něco schází? Co takhle doplnit tradiční kuchařskou uniformu netradičním šátkem na krk? Ozvláštněte svůj styl a zůstaňte sami sebou i během pracovní doby.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Jak se mění gastro oblečení pro kuchaře

Tradiční uniforma kuchaře se v poslední letech mění doslova před očima. Stále větší důraz se klade na pohodlí, proto dvouřadý rondon nahrazují kuchařská trička a polokošile a místo vysoké kuchařské čepice se stále častěji nosí stylové barety nebo pánské a dámské šátky na hlavu. Upouští se dokonce i od klasické bílé barvy, jelikož si ji lidé pojí spíše s lékařským prostředím. Dnes se tak do bílého kuchařského oblečení a zástěry oblékají zejména pekaři, pizzaři nebo cukráři, kteří pracují s moukou.

Nezbytné doplňky kuchaře

O pohodlí kuchaře často rozhodují naprosté maličkosti, jako jsou bavlněné ponožky do bot, pokrývka hlavy nebo třeba kuchařský šátek na krk. Ten plní nejen estetickou funkci, ale navíc účinně saje pot. Jelikož se dá pořídit za poměrně nízkou částku, můžete ho s kuchařským oblečením kombinovat dle libosti. Pro dodržování hygienických zásad nepodceňte ani zásobu kuchařských rukavic, které využijete zejména při zpracování syrového masa, ovoce nebo zeleniny. Na výběr máte buď jednorázové rukavice z latexu, nebo nitrilové rukavice.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení