Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nože a příslušenství Wüsthof

Popis kategorie

Německá značka Wüsthof funguje už více než 200 let a stále se drží jako rodinný podnik. Jejich produkty vynikají svou kvalitou je z nich cítit opravdová vášeň a nadšení z přípravy jídla. Díky tomu můžeš být při tvoření skutečně volný a ovládnout svou kuchyň s kuchařskými potřebami Wüsthof.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 412 záznamů.

Nože Wüsthof ze solingenské oceli

Ocel ze Solingenu je synonymem kvalitního materiálu, který se vyznačuje vysokou odolností a schopností udržet si perfektní ostří po dlouhou dobu. A přesně takové jsou nože Wüsthof. Dovolí ti krájet s opravdovou vášní a díky jedinečnému designu se stanou ozdobou tvé kuchyně.

Můžeš si vybrat různé druhy nožů podle určení – nože Wüsthof se hodí na krájení steaků, drobnou zeleninu i pro přípravu japonské kuchyně. Aby ti sloužily dlouhou dobu, projev svou kulinářskou zručnost také při pravidelném broušení nožů, které bude s kuchařskými potřebami Wüsthof hračka.

Další příslušenství do kuchyně Wüsthof

Kromě nožů jsou nedílnou součástí kulinária také další kuchařské potřeby Wüsthof. Tvoje nože jistě ocení kvalitní brousky na nože Wüsthof, které udrží ostří v perfektní kvalitě. Můžeš si vybrat mechanickou nebo elektrickou variantu – obě ti umožní ovládnout svou kuchyň a nasytit touhu nadchnout.

Tip: Jestli patříš k těm, kdo bez svého nože nedají ani ránu, určitě oceníš kvalitní mapy a tašky na nože Wüsthof. Tvoji miláčci tady budou v bezpečí a nezaberou mnoho místa, takže si pořádnou kulinářskou zvěřinu můžeš užít třeba na dovolené.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení