Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Krájecí prkénka a desky Wüsthof

Popis kategorie

Každá kuchyň potřebuje pořádnou krájecí desku – a nejlépe několik. Při zařizování kuchyně vsaď na kvalitní vybavení, které ti umožní být při tvoření skutečně volný. Prkénko na krájení masa nebo zeleniny ti usnadní práci a ochrání kuchyňskou desku i ostří oblíbeného nože před poškozením.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-15 z celkově 15 záznamů.

Podle čeho vybírat desky na krájení

Jestliže si chceš vybrat dokonalé krájecí prkénko, které podpoří tvou nezkrotnou inspiraci a nezklamou tě uprostřed dobrodružné výpravy do kulinářské džungle, zaměř se především na:

  • Dostatečnou velikost. Pořádnou kulinářskou zvěřinu si nemůžeš užít, když máš k dispozici jen omezený prostor. Abys mohl rozporcovat kuře nebo nakrájet dost cibule do guláše, potřebuješ dost místa na podložce na krájení.
  • Vhodný materiál. Krájecí desky se vyrábí z nepřeberného množství materiálů, mezi ty nejklasičtější patří dřevo a plast, ale setkat se můžeš i se sklem nebo přírodním kamenem.
  • Snadnou údržbu. Nezapomeň, že tvoje kulinářská zručnost se projevuje i na tom, jak se o své pomocníky do kuchyně staráš.

Dřevěné nebo plastové krájecí podložky?

Podobně palčivá otázka, jako jestli je kančí lepší se zelím nebo se šípkovou. Dřevěné krájecí prkénko je stylová záležitost, která bude v každé kuchyni vypadat dobře. Zároveň jsou skvělým parťákem třeba při krájení bylinek pomocí krájecí kolébky. Udržovat podložku na krájení ze dřeva je ale trochu náročnější.

Profesionální deska na krájení musí být vyrobená z plastu, přes to nejede vlak. Jejich výhodou je snadná údržba, můžeš je dát i do myčky. Díky různým barvám potom snadno rozlišíš, které krájecí prkénko je na maso, které na sýr a které na zeleninu. Plastové krájecí desky také nijak neopotřebovávají ostří tvých oblíbených kuchyňských nožů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení