Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Diamantové brousky a ocílky

Popis kategorie

Patříš k těm, kdo krájejí s opravdovou vášní? Potom potřebuješ prvotřídní kuchařské nože. A takový nástroj potřebuje tu správnou péči. Broušení nožů se může stát tvým koníčkem – a o to, aby ti šlo dobře od ruky, se postarají diamantové brusky a ocílky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 21 záznamů.

Proč si vybrat diamantové brusky na nože

Diamant patří k nejtvrdším materiálům na světě a pro broušení nožů se skvěle hodí. Diamantové brousky na nože ti dovolí naostřit tvé pomocníky během pár minut a ty pak můžeš projevit svou kulinářskou zručnost a ovládnout celou kuchyň. Diamantové brusné kotouče a brusné kameny vynikají svou trvanlivostí, takže i přes počáteční vyšší investici se jejich nákup vyplatí.

Diamantové ocílky a brousky na nože jsou vhodné pro tvrdé oceli, proto se z nich vyrábějí profesionální nástroje k údržbě nožů. Navíc diamantové brusné kotouče nevyžadují zvláštní a složitou údržbu, takže se hodí pro každodenní použití i v rušném provozu. Musíš je ale umět správně používat, jinak hrozí poškození ostří.

Profesionální brousky na nože by ti neměly chybět

Údržba a broušení nožů jsou nedílnou součástí kulinářského koloběhu. Jen pořádně ostrý nůž ti dovolí krájet s vášní a být při tvoření skutečně volný. Pro každodenní údržbu jsou skvělou volbou diamantové ocílky, kdy stačí pár tahů a nůž je zase ve skvělé kondici. Jestli potřebují tvoje nože větší zásah, rozhodně sáhni po brusných kamenech, které dokáží ostří zbavit i většího poškození.

Svým jednoduchým použitím tě nadchnou diamantové brousky na nože, ať už manuální nebo elektrické. Samy umí vést tvoje pohyby a postarají se, aby byly tvoje nože vždycky v perfektní kondici. Poslechni svůj kulinářský instinkt a dopřej nožům péči, kterou si zaslouží.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení