Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Košile/Trička pro řezníky

Popis kategorie

Pro práci řezníka jsou nezbytné nejen kvalitní a pořádně ostré nože, ale také pohodlí. Košile a trička pro řezníky ti dopřejí volnost pohybu při kuchání ryb i bourání celého prasete. 

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-11 z celkově 11 záznamů.

Řeznické košile a trička mají takový střih, abys mohl s klidem vypustit své kulinářské zvíře. Pak se můžeš věnovat jenom masu, které si tvou pozornost zaslouží více, než to, co máš na sobě.

Pánská i dámská řeznická trička jsou vyrobena z kvalitní bavlny, která se snadno udržuje a můžeš ji prát i při vysokých teplotách. Pro ochranu řeznického oblečení se pak skvěle hodí také zástěry pro řezníky a nezapomeň ani na speciální řeznické čepice, které zase ochrání samotné maso před kontaminací.

Gastro oblečení s dlouhou životností

Kvalitní řeznické oblečení ti vydrží dlouhá léta, ať už jde o košile pro řezníky nebo kalhoty. Pracovní košile jsou nezbytnou součástí vybavení pro všechny kulináře, kteří se rádi pouštějí na výpravy do kulinářské džungle a potřebují se u toho cítit i vypadat dobře.

Kuchařské a řeznické košile ale nejsou všechno. Další nezbytnou potřebou pro řezníky je také kvalitní obuv s protiskluzovou podrážkou, se kterou snadno předejdeš nepříjemným zraněním. A do svého vybavení zařaď také řeznické mikiny, které tě zahřejí i při práci v chlaďáku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení