Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nůžky, manikúry, kapesní nože

Popis kategorie

Prohlédněte si pořádně ostrou nabídku nůžek, nožů a nožíků, kterou jsme pro vás přichystali. Na své si u nás přijde skutečně každý – na výběr máte kuchyňské nůžky na drůbež a bylinky, multifunkční kapesní nožíky nebo manikúrní a pedikúrní sady v praktickém balení. To vše od světových značek Wüsthof, IVO, Stalgast a Victorinox, které ve světě nožů a nůžek v podstatě nemají konkurenci.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-16 z celkově 16 záznamů.

Základní kuchařské vybavení

Pokud se chystáte vybavit svou kuchyň základními pomůckami na vaření, pak jste tu správně. V našem e-shopu seženete nejen kuchyňské nože prémiových značek, jako je Wüsthof, IVO nebo Berndorf, ale také praktické bloky na nože a magnetické lišty nebo pomůcky na broušení nožů. Mezi nepostradatelné pomocníky do kuchyně patří rovněž krájecí prkénka, škrabky na zeleninu a ovoce, lis na česnek, kuchyňské nůžky na drůbež, kolíbka na sekání bylinek nebo obracečky různé délky a tvaru.

Pořádně ostrá nabídka

Náš vyostřený sortiment pro kuchaře přirozeně doplňují kapesní nože značky Stalgast a Victorinox. K nejznámějším patří takzvané švýcaráky neboli švýcarské armádní nože, které zastanou funkci nůžek, otvíráku na konzervy, lupy nebo pilníku. Kromě nich nabízíme také manikúrní a pedikúrní sady v plechovém nebo koženém pouzdře, které je ideální na cesty. Tří- až čtyřdílné sady obsahují vše, co k péči o nehty potřebujete – nůžky s ostrým koncem, pilník na nehty, pinzetu a případně kleštičky na nehty.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 384 hodnocení