Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Číšnické polokošile

Popis kategorie

Co vidí hosté jako první, když přijdou do restaurace? Samozřejmě interiér, ale hned po něm následuje obsluha. Vzhled je u číšníků a servírek stejně důležitý, jako jejich profesionální a milé vystupování. Číšnické polokošile jsou skvělou volbou, když chceš v kulinářské džungli vyniknout.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-6 z celkově 6 záznamů.

Gastro polokošile poskytují pohodlí i styl

Polokošile pro gastro provozy je skvělou volbou, když chceš ukázat, že máš styl, ale taky sis oblíbil méně formální atmosféru. Naškrobeným košilím už dávno odzvonilo a oblečení pro číšníky musí nejen vypadat dobře, ale také být dostatečně pohodlné, abys v něm vydržel celý den.

Gastro trička a polokošile pro číšníky mají dost široké rukávy, aby sis mohl užít volnost pohybu. Límeček a knoflíková léga se postarají o to, že tě nikde nic neškrtí, a díky příjemnému materiálu ti bude v gastro polokošili dobře celý den.

Dolaďte svůj vzhled dalším oblečením pro číšníky

Příjemný zevnějšek je důležitou součástí práce číšníků a servírek, proto je tak důležité zvolit to správné číšnické oblečení.

  • Do formálnějšího prostředí se dobře hodí číšnická košile, která ti dodá noblesu a provede tě drsnou kulinářskou džunglí.
  • Aby se na place dámy cítily příjemně, je vhodné zvolit dámskou číšnickou košili s vypasovaným střihem, který zvedne tvoje sebevědomí i náladu hostů.

A celý vzhled doladí číšnická zástěra, která ochrání tvoje oblečení. Díky kapsám navíc budeš mít po ruce vše, co potřebuješ.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení