Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Damaškové nože

Popis kategorie

Hledáte výjimečný nůž s perfektní přesností, který vám bude spolehlivě sloužit dlouhá léta? Na první pohled vás zaujme damaškový nůž svým jedinečným vzhledem a snadno se zařadí mezi nejoblíbenější nože ve vaší výbavě díky nepřekonatelné ostrosti. Nože z damaškové oceli budou právem pýchou vaší kuchyně a vy se s nimi budete cítit jako profesionální šéfkuchař.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Precizní nože pro perfektní práci

Ať už hledáte perfektní dárek pro profesionálního kuchaře nebo domácího nadšence, kovaný damaškový nůž v dárkovém balení bude velmi dobrou volbou. Japonské nože z damaškové oceli vynikají svým vzhledem díky vrstvené oceli, která na noži vytváří charakteristickou kresbu. Tsuki damaškové nože si zachovávají dlouhodobou ostrost a vysokou tvrdost. Damašková ocel snižuje přilnavost a chrání nůž proti korozi. Perfektní nůž pro každou práci je Santoku japonský nůž, který si zdatně poradí s krájením potravin asijské i středoevropské kuchyně.

Základní výbava kuchyně

Mezi často využívané pomůcky v kuchyni můžeme s jistotou zařadit nože na chleba, které snadno nakrájí jakékoliv čerstvé pečivo. Speciálně přizpůsobený nůž s vroubkovaným ostřím využijete v profesionálních kuchyních i v každé domácnosti. K základním nožům, které by neměly chybět ve vaší výbavě, se řadí nůž na loupání s krátkou čepelí a velmi ostrou špičkou. Oceníte ho především při čištění, loupání a vykrajování ovoce nebo zeleniny. Příprava ovoce bude s tímto speciálním nožem rychlejší, bezpečnější a méně náročné.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení