Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské rondony unisex

Popis kategorie

Unisex rondony mají komfortní střih, který perfektně sedne mužům i ženám. Z toho důvodu se hodí do podniků, kde dochází k častým obměnám kuchařského personálu. Rondony svou funkci plní na výbornou – kuchaře spolehlivě chrání před popálením i skvrnami a udržují ho v suchu po celou směnu u rozpáleného sporáku. 

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 23 záznamů.

Jak vybrat gastro oblečení pro kuchaře

Na oblečení pro gastronomii se kladou vysoké nároky. Musí být příjemné na nošení, prodyšné a snadno udržovatelné. Zároveň však musí odolat i vyšším teplotám, chránit vás před zašpiněním i zraněním a pyšnit se dlouhou životností, abyste ho nemuseli po pár směnách měnit za nové. Oblibě mezi kuchaři se těší zejména bavlněné kuchařské kalhoty a rondony z mikrovlákna, které mají chladivý účinek a nemačkají se, takže je po vyprání není třeba žehlit.

Jak vybrat rondon pro kuchaře

Kuchařské rondony se tradičně vyrábějí vpánské a dámské variantě,které se od sebe liší zejména střihem. Zatímco pánské rondony bývají volnější a širší v ramenou, dámské rondony jsou mírně projmuté v pase, aby vynikla ženská postava. Pořizujete rondon svým zaměstnancům, kteří se v práci často střídají? Zvolte unisex rondon z polybavlny, směsové látky, která kombinuje to nejlepší z bavlny a polyesteru. Díky bavlně si kuchařské oblečenízachovává prodyšnost, díky polyesteru je pružné, odolné a příliš se nemačká.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení