Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařský šátek na hlavu

Popis kategorie

Řekněme si to narovinu – když jdeš do kuchyně, je to nejen o tom, jak vypadáš, ale také o tom, jak se cítíš. Naše šátky jsou tu proto, aby tvé kulinářské výtvory chránily před vlasy a potem a aby tě při vaření motivovaly k ještě lepším výkonům.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 18 záznamů.

Šátky do kuchyně podtrhnou tvůj styl

Vyber si z naší široké nabídky kuchařských čepic a šátků, které jsou k dispozici v různých barvách a vzorech, aby tvůj osobní styl vynikl. Jsme hrdí na to, že používáme pouze kvalitní a odolné materiály, abys mohl svůj šátek nosit dlouho a s klidem v duši. Na výpravu do kulinářské džungle jsi tak dokonale připraven.

Odváděj tu nejlepší práci v kuchyni

Takový kuchařský šátek ti, společně se stylovým rondonem, dodá ten správný šmrnc. Ať už si vybereš klasickou jednobarevnou variantu, nebo něco výraznějšího s potiskem, pomůže ti naladit se na opravdovou kulinářskou zvěřinu. A nezapomeň, naše kuchařské šátky nejsou jen stylové, ale také plní svůj účel – udržují tvé vlasy daleko od jídla, které připravuješ.

Pokud hledáš šátek, který bude dokonalým doplňkem tvého kuchařského oblečení, koukni se na naši nabídku a vyber si ten svůj. Uvidíš, že tvé kuchařské dovednosti a sebevědomí se s novým šátkem na hlavě posunou na další level!

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení