Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Příslušenství do kuchyně Wüsthof

Popis kategorie

Nalaď se na kulinářskou zvěřinu s profesionálním kuchařským příslušenstvím Wüsthof a ovládni svou kuchyň jako mistr. Pro přípravu lahodných pokrmů, které nadchnou celý svět, potřebuješ skvělé vybavení a německá značka Wüsthof je zárukou kvality, kterou prověřily miliony kuchařů po celém světě.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 28 záznamů.

Krájecí prkénka Wüsthof ti dovolí krájet s vášní

Jestli patříš k těm, kdo krájí opravdu rádi, pak jsou nože Wüsthof pro tebe známým pojmem. Aby ses ale mohl pustit do krájení s opravdovou vášní, nestačí jen prvotřídní nože, ale potřebuješ také skvělý podklad. Přesně tím jsou krájecí desky Wüsthof. S jejich noži dokonale ladí a vybírat můžeš z mnoha velikostí i různých materiálů.

Abys mohl v kuchyni projevit svou kulinářskou zručnost, potřebuješ, aby tvé nože byly ve skvělé kondici. K tomu ti pomohou spolehlivé pomůcky na broušení nožů. Pro každodenní údržbu využiješ ocílku, pro náročnější ostření potom brusné kameny a brousky na nože. S kvalitním příslušenstvím do kuchyně dosáhneš všech svých kulinářských met.

Servírovací pinzety a další kuchařské potřeby Wüsthof

Aby tvoje jídlo mohlo nadchnout celý svět, musí taky krásně vypadat. I na tyto účely se hodí kuchařské příslušenství Wüsthof. Nejrůznější pinzety nebo kleště budou užitečnými pomocníky na výpravách do kulinářské džungle.

Jestli jsi rád věrný jedné ověřené značce, potom v ti příslušenství do kuchyně Wüsthof poskytne vše, co potřebuješ. Využij také naši limitovanou nabídku, ve které najdeš příslušenství do kuchyně Wüsthof ve výhodných setech nebo za nižší ceny.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení