Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské pinzety a kleště

Popis kategorie

Bez čeho se v kuchyni určitě neobejdete, pokud chcete snadno naservírovat a úhledně naaranžovat vaše nejlepší pokrmy? Bez kvalitní kuchařské pinzety. Servírovací pinzety se speciální ofsetovou rukojetí pomohou jemné jídlo úhledně naservírovat na talíře, dlouhé a odolné pinzety pro kuchaře zvládnou zajistit bezpečnou práci při smažení nebo grilování.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

Kvalitní náčiní ve stánku i v kuchyni

Pokud si bez ryb nedovedete představit jídelníček, musíte mít po ruce kvalitnínože na ryby a speciální pinzetu, která vám snadno pomůže zbavit se i těch nejjemnějších rybích kostí. Filetovací nůž s pružnou čepelí pomůže rybu očistit a naporcovat, nůž na lososa si jednoduše poradí s křehkým rybím masem. Dávkovače na omáčky vám usnadní přesné servírování vašim zákazníkům u stánku s občerstvením nebo oživí každou grilovací párty. Můžete si vybrat z různých velikostí i barevných provedení přesně pro účel, který mají plnit.

Prémiová profi kvalita

Kvalitní nůž je základem každé profi i domácí kuchyně, a protože se každý den setkáváte s mnoha úkoly, jen jeden nůž opravdu nestačí. Nejoblíbenějším nožem mezi kuchaři a řezníky je bezesporu vykosťovací nůž. Díky ostré špičce a speciálnímu tvaru čepele dokonale oddělí maso od kosti a zároveň snadno nakrájí steaky. V naší nabídce najdete nože nejlepších výrobců v prémiové kvalitě. Vykosťovací nůž rodinné firmy IVO je kombinací perfektně tvarované rukojeti a vysoce kvalitní oceli. Pohodlně a bezpečně vám tento nůž pomůže každý den při přípravě vašich pokrmů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení