Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Oblečení pro číšníky, obuv, potřeby

Popis kategorie

Tak jako je kuchařský rondon vizitkou každého kuchaře, oblečení pro číšníky a servírky je vizitkou celého podniku. Nechte proto svůj personál, aby vás náležitě reprezentoval, a pořiďte mu kvalitní oblečení, obuv i doplňky. Chcete svůj podnik odlišit od konkurence? Slaďte personál do týmových barev a oblečení opatřete vlastním logem či výšivkou.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 231 záznamů.

Jak vybrat číšnické oblečení

Kvalitní a stylové pracovní oblečení pro číšníky a servírky je pro váš podnik mnohdy významnější než to, co obléká personál kuchyně. Na co byste se při jeho výběru měli zaměřit? V první řadě by oblečení mělo ladit s celkovým konceptem podniku, čehož můžete docílit mimo jiné tím, že si ho necháte ozdobit vlastní výšivkou. Neméně důležité je, aby se váš personál cítil pohodlně. Muži preferují číšnické košile a polokošile, se kterými sladí číšnické kalhoty, zatímco ženy častěji oblékají sukně pro číšnice a barmanky.

Jak vybrat vhodnou obuv pro číšníky

Jaké musí být pracovní boty pro číšníka, servírku nebo barmana? Vzhledem k tomu, že tito lidé tráví většinu směny na nohou, potřebují profesionální obuv, která se postará o jejich pohodlí. Zkontrolujte si, zda je obuv vyrobena z pevného a odolného materiálu, má uzavřenou špičku a protiskluzovou podrážku. Na samotném stylu obuvi příliš nezáleží – muži nejčastěji obouvají kožené mokasíny a polobotky, zatímco ženy dávají přednost elegantním balerínám.

Další číšnické potřeby

Co dalšího potřebuje číšník, servírka nebo barman ke své práci? Jakmile personál svého podniku vybavíte odpovídajícím oblečením a obuví, přicházejí na řadu takové drobnosti, jako jsou číšnické a barmanské zástěry, vesty a kravaty nebo utěrky a příručníky. Ty nejsou nezbytnou součástí jejich oděvu, dokážou ho ale povznést na zcela jinou úroveň. Bez čeho se naopak personál podniku neobejde, jsou číšnické a barmanské peněženky, které jsou vyrobeny z kvalitního textilu nebo kůže pro co nejdelší životnost.

Jak se liší oblečení pro kuchaře

Práce v kuchyňském prostředí s sebou nese určitá rizika – ať už je to prskající olej a vroucí voda, nabroušené nože, nebo třeba těžká litinová pánev. Z toho důvodu se na kuchařské oblečení kladou o něco vyšší nároky než na oblečení pro číšníky a servírky. Osvědčenou volbou jsou rondony s prodyšnou síťovinou na zádech a kuchařské kalhoty z bavlny. Dle vlastního uvážení můžete pracovní oblečení pro gastronomii doplnit také zástěrou, originálním šátkem na krk nebo barevnými knoflíky do rondonu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení