Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Speciální nástroje do kuchyně

Popis kategorie

Nalaď se na kulinářskou zvěřinu a pusť se do přípravy pokrmů, které nadchnou celý svět! Využij speciální nástroje a potřeby pro profesionální kuchaře, jako jsou kuchařské pinzety nebo krájecí kolébky, a naservíruj svým hostům menu, na které jen tak nezapomenou.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Potřeby pro profesionální kuchaře

Projevit svou vášeň a nadšení z přípravy jídla můžeš mnoha různými způsoby. Aby bylo jídlo nejen chutné, ale taky skvěle vypadalo, bude se ti hodit pár speciálních nástrojů, které využiješ v profesionální kuchyni i doma. Díky jejich pomoci se v kulinářské džungli neztratíš.

  • Kuchařské pinzety se hodí při servírování drobných částí na talíř a pinzety a kleště na rybí kosti jsou neocenitelným pomocníkem, když chceš rybu zbavit opravdu všech kostí.
  • Krájecí kolébky ti pomohou nasekat bylinky rychlostí blesku. Čerstvé bylinky dochutí i dozdobí pokrmy a ty můžeš přivítat nezkrotnou inspiraci a nadchnout svým jídlem celý svět.
  • Krájecí desky jsou stejně nezbytnou potřebou pro profesionální kuchaře jako kvalitní nože. Dřevěnou klasicku využiješ i při servírování a plastové desky jsou nezbytné pro všechny gastro provozy.
  • Barové pomůcky naladí tvé hosty na pořádnou kulinářskou zvěřinu. Připrav jim osvěžující drink nebo pokoř další kulinářskou metu a využij barové pomůcky třeba při přípravě dokonalých dezertů.

Kuchařské pomůcky Wüsthof

Jestli chceš vykouzlit prvotřídní kulinářský zážitek, vsaď na kvalitní vybavení – jako je kuchařské náčiní Wüsthof. Kuchařské pinzety vyrobené z kvalitní nerezové oceli ti padnou do ruky, takže práce s nimi bude hračka.

Značka Wüsthof je zárukou spokojenosti, dlouhé roky ji používá řada prvotřídních profesionálních kuchařů, kteří umí svým jídlem nadchnout doslova celý svět.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení