Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Příslušenství pro Catering

Popis kategorie

Catering patří mezi vrcholné disciplíny profesionální gastronomie. Dovolí ti vypustit své kulinářské zvíře a přivítat nezkrotnou inspiraci. Nezáleží na tom, jestli chystáš svatební raut, bufetovou snídani nebo pohoštění na narozeninovou party, díky kvalitnímu vybavení pro catering snadno připravíš jídla, která nadchnou celý svět.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-12 z celkově 12 záznamů.

Cateringové vybavení pro teplé pokrmy

Potřeby pro catering nesouvisí jen s přípravou potravin, ale často musíš také udržet pokrmy teplé po dlouhou dobu, aby si je hosté mohli vychutnat po celou dobu rautu. Proto by ve tvém vybavení pro catering neměly chybět chafingy – ohřívací nádoby, díky kterým jídlo vydrží v perfektní kondici i několik hodin.

Především v chladnějších měsících jsou skvělou pomůckou ohřívače na víno, které využiješ nejen na vánočních akcích. Vařiče na svařené víno slouží k jednoduché přípravě oblíbených teplých nápojů, ve várnici na víno připravíš také čaj nebo kakao, takže ti umožní užít si kulinářský koloběh naplno.

Další cateringové příslušenství

Cateringové občerstvení by mělo být nejen chutné, ale také jednoduché na servírování i konzumaci, aby se hosté mohli v klidu věnovat konverzaci – třeba o perfektně připraveném jídle. Proto se ti vyplatí investovat do kvalitního kuchyňského náčiní, jako jsou kuchařské pinzety nebo dávkovače dresinku. Usnadní ti přípravu a servírování kanapek i dalších pokrmů.

Mezi užitečné příslušenství pro catering patří i vakuové balíčky a vakuovačky. Díky nim si můžeš jídla pro catering připravit předem a uchovat je v perfektním stavu. Potom stačí zapojit chafing a tví hosté si mohou naplno vychutnat tvoji vášeň a nadšení z přípravy jídla.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 384 hodnocení