Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nože světových značek

Popis kategorie

Kvalitní kuchyňský nůž je při vaření zárukou úspěchu. Ale pozor – kvalitní neznamená jenom ostrý jako břitva, ale také odolný, ergonomický a perfektně vyvážený. Právě takové pomocníky najdete v naší vyostřené nabídce nožů světových značek Victorinox, IVO nebo Berndorf. Garantujeme vám, že jakmile je jednou vezmete do ruky, nebudete chtít jiné.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 686 záznamů.

Kuchyňské nože na celý život

K šéfkuchaři neodmyslitelně patří nejen rondon, ale také kvalitní kuchyňský nůž, který ho při správné péči bude provázet celý život. Při jeho pořizování se proto vyplatí zaměřit spíše na jeho vlastnosti než na cenu. Nůž pro kuchaře by měl být odolný, ergonomický a perfektně vyvážený, aby se vám s ním dobře a bezpečně pracovalo. O kvalitě nože mnohé napoví také jeho značka. Sázkou na jistotu jsou profesionální nože Wüsthof, Giesser Messer, Stalgast, Victorinox a IVO nebo damaškové nože Berndorf, které se budou vyjímat v každé kuchyni.

Jak se starat o kuchyňské nože

Správnou péčí o kuchařské nože dokážete prodloužit jejich životnost až o několik let. Nože proto po každém použití je opláchněte pod tekoucí vodou a po osušení je uložte na bezpečné místo. Pokud s noži cestujete, pořiďte si k nim praktické mapy a tašky na nože. V neposlední řadě myslete na pravidelné broušení nožů – jedině s ostrým nožem budete v kuchyni pracovat efektivně. K broušení použijte elektrický nebo ruční brousek a k občasnému oživení ostří mějte po ruce ocílku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení