Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské dárky pro děti

Popis kategorie

Kulinářské dobrodružství nikdy nekončí – ani když se ve tvém životě a kuchyni objeví děti. Společné vaření s dětmi je kvalitně strávený čas, který si můžete užít všichni. Jaké kuchařské dárky pro děti ti přinesou plusové body a zároveň se postarají o bezpečnost dětí v kuchyni?

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Dětská kuchařská zástěra ochrání oblečení

Kuchařské dárky pro děti jsou velmi oblíbené. Zástěra pro malé kuchtíky naladí děti na dobrodružné výpravy do kulinářské džungle. Stejně jako u dospělých předejdete potřísnění oblečení, což vám při vaření s dětmi může zachránit nervy. Když děti vypustí své kulinářské zvíře, mohou kolem lítat kousky těsta i špagety.

Dětská kuchařská zástěra by také měla být pohodlná a umožnit volný pohyb. Je také důležitou pomůckou pro bezpečnost dětí v kuchyni, může předejít opaření horkou vodou nebo prskajícím olejem.

Dětská kuchařská čepice jako odznak uznání

Jestli chceš dát svým dětem najevo, že s nimi v kuchyni počítáš, pak je dětská kuchařská čepice skvělý způsob. Stejně jako kuchařská čepice pro dospělé dokáže dětská varianta na první pohled ukázat, kdo je tady šéf. Vybírat můžeš z různých barev nebo nechat na čepici vyšít jméno. Takový kuchařský dárek ocení každý malý šéfkuchař.

Vaření společně s dětmi by měla být především zábava, zapomeň na drsnou práci v profesionální kuchyni a užij si se svými nejbližšími pořádnou porci kulinářské zábavy.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení