Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Utěrky, příručníky

Popis kategorie

Dokonale vyleštěné sklo nebo příbory jsou vizitkou každého profesionálního číšníka. Aby sis udržel své jméno v kulinářské džungli a ohromil hosty už při příchodu do restaurace, pak jsou utěrky na sklenice nebo příručníky základním vybavením pro číšníky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

Jak vybrat číšnické utěrky

Existují hned dvě kategorie utěrek, které jsou nezbytnou součástí číšnického vybavení. Tou první jsou číšnické příručníky, se kterými se dnes setkáš především u obsluhy v dražších restauracích. Číšnický příručník dodá profesionální vzhled a spolu s číšnickou zástěrou patří doslova k odznakům profesionální obsluhy.

Možná ještě důležitějším prvkem vybavení pro servírky, číšníky a barmany jsou utěrky na sklenice. Ty moderní jsou vyrobené z mikrovlákna a sklenice s nimi naleštíš během chvilky. Klasické bavlněné utěrky na sklenice se už dnes tak často nevidí, ale stále jsou pro mnohé věrným průvodcem celého kulinářského koloběhu.

Další potřebné vybavení pro číšníky

Jen naleštěné sklo ale profesionální obsluhu nedělá. Neméně důležitý je také příjemný vzhled, kterého snadno dosáhneš s kalhotami pro číšníky nebo číšnickou sukní. Mají komfortní střih a materiál, takže tě přesvědčí, že elegantní oblečení může být také pohodlné.

Při ladění svého vzhledu nezapomínej ani na obuv pro číšníky. U té jsou pohodlí a bezpečnost klíčové, protože tě čekají dlouhé hodiny na nohou. Proto si tvé nohy zaslouží dokonalou péči, aby mohly vášeň a nadšení z přípravy jídla roznášet mezi všechny hosty.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení