Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské rondony

Popis kategorie

Tradiční uniforma kuchaře, která se skládá z kuchařského rondonu, kalhot a čepice, plní celou řadu úloh. Svého nositele chrání před znečištěním i poraněním, poskytuje mu komfort při celodenní směně u rozpáleného sporáku a navíc působí reprezentativně, takže se kuchař nemusí bát vejít do restaurace plné hostů.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 130 záznamů.

Jak vybrat kuchařské oblečení

Oblečení pro kuchaře plní hned několik funkcí – působí reprezentativně, zároveň však efektivně odvádí vlhkost, udržuje kuchaře v suchu a chrání ho před rozpáleným olejem či vroucí vodou. V kuchyni se osvědčují pánské a dámské rondony s dvouřadým zapínáním, rychleschnoucí bavlněná trička a kuchařské kalhoty s dlouhými nohavicemi. Důležitou roli hrají také doplňky, jako jsou jednorázové rukavice, šátek nebo kuchařské čepice, které brání padání vlasů do pokrmů, sají pot a zamezují jeho stékání po tváři.

Jak vybrat kuchařskou obuv

V kuchyni nezřídka trávíte až 17 hodin denně. Většinu času se přitom ani na chvíli nezastavíte, čímž zatěžujete kyčle, kolena i křížové klouby. Časem vás proto mohou dostihnout potíže s úpony, nožní klenbou nebo Achillovou šlachou, s čímž se pojí bolesti pat. Velké části zdravotních problémů lze předcházet výběrem vhodné kuchařské obuvi. Mějte ale na paměti, že každému vyhovuje něco trochu jiného – při výběru proto zohledněte svou tělesnou váhu, velikost a vzhled nohou, ale i vrozené vady či dřívější potíže.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení