Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Číšnícké a barmanské zástěry

Popis kategorie

To pravé kulinárium se neodehrává jenom v kuchyni, ale taky na place. Číšníci a servírky jsou vizitkou každého podniku, na jejich vzhledu záleží stejně jako na příjemném chování. Číšnické zástěry jsou skvělý způsob, jak podtrhnout tvůj vzhled a zároveň získat praktického pomocníka.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 17 záznamů.

V kulinářské džungli se v číšnické zástěře neztratíš

Gastro zástěry mají řadu praktických funkcí, které v každodenním kulinářském koloběhu určitě oceníš. Jde především o ochranu kalhot před nečistotami, ale také popálením. Kromě toho skrývají několik praktických kapes, do kterých schováš peněženku i další drobnosti, které chceš mít pořád při sobě.

Abys na place mohl být skutečně volný, zaměř se nejen na gastro zástěry, ale také na vhodnou obuv pro číšníky a servírky. Ta stylově doplní tvůj vzhled, ale zároveň ti poskytne dostatečnou oporu pro dlouhé dny na nohou.

Vyber si délku, která ti vyhovuje

Zástěry pro servírky a číšníky nabízíme v několika délkách, takže si vybere opravdu každý.

  • Dlouhé zástěry se hodí především jako barmanská zástěra. Za pultem vypadají elegantně a tvůj oděv ochrání takřka od hlavy k patě.
  • Krátké zástěry do pasu můžeš doplnit číšnickou košilí a dotáhnout tak svůj vzhled k dokonalosti. Hodí se do vesnické hospody i elegantní městské restaurace.

Tip: Dámskou zástěru doporučuje doplnit dámskou číšnickou košilí. Servírky se budou cítit mnohem příjemněji v oblečení, které jim krásně sedne, než v oděvech, které nejsou jejich tělu přizpůsobené.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 331 hodnocení