Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Sady řeznických nožů

Popis kategorie

Jestliže si chcete rozšířit výbavu o kvalitní řeznický nůž, vybírejte vždy nůž odolný, perfektně vyvážený s čepelí ostrou jako břitva. Nabízíme kvalitní řeznické nože známých výrobců samostatně i v sadách. Řeznický nůž by měl být doslova vaší prodlouženu rukou a má za úkol vám práci s masem podstatně usnadnit a díky ergonomické rukojeti zajistit bezpečnou práci.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Kvalitní nože pro práci s masem

Kompletní výbavu pro práci s masem nabízí výrobce Giesser Messer v řeznické sadě nožů z kvalitní nerezové oceli. Čínský kuchařský nůž najdete v sadě nožů pro řezníky firmy Wüsthof spolu s dvoustupňovým brouskem a rodinná firma IVO se pyšní nabídkou 7 dílné řeznické sady nožů pro přesné zpracování masa. Ať už si vyberete jakoukoliv sadu nožů pro řezníky, můžete se spolehnout na tu nejlepší kvalitu, která vám bude sloužit po dlouhá léta. Perfektně nakrájený steak budete mít díky sadě steakových nožů a bezchybně vám pomůže nakrájet pečené maso speciální nůž v tranžírovací sadě spolu s vidličkou, kterou můžete využít i ke snadnému servírování.

Sady nožů do každé kuchyně

Kvalitní kuchyňský nůž je základem každého kuchaře a univerzální nůž je dobrým pomocníkem v kuchyni v každé chvíli. Dokáže si snadno poradit s masem i zeleninou, je odolný a spolehlivý. Pro hobby kuchaře nabízíme velmi kvalitní startovací sadu univerzálních nožů, která zajistí přesné a precizní krájení od masa po pečivo. Univerzální sada pro labužníky může být vynikajícím dárkem a sadu nožů z kované oceli oceníte i díky praktickému a odolnému obalu. Pro práci se zeleninou si vyberte sadu nožů na zeleninu, které pomohou s perfektním loupáním, čištěním i krájením zeleniny a ovoce.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení