Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Lopaty na pizzu

Popis kategorie

Pro přípravu perfektní pizzy potřebujete i perfektní pomocníky. Jak lépe dosáhnout dokonalého výsledku, než s kvalitním kuchyňským náčiním? Speciální lopaty na pizzu jsou základem pro vytvoření prvotřídní italské pochoutky. Nabízíme kvalitní a odolné pizza lopaty, které snadno zvládnou bezpečnou manipulaci s hotovou pizzou i její servírování.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Kvalitní potřeby pro výrobu pizzy

Jestliže je vaším cílem připravovat prvotřídní pizzu, základem je nejen dokonalé těsto a kvalitní suroviny, ale i správné náčiní na výrobu. Mezi důležité gastronomické vybavení každé profesionální pizzerie patří kvalitní plechy a síta na pizzu. Nabízíme nerezové plechy a síta na pizzu v různých velikostech pro rovnoměrné pečení přizpůsobené vašim potřebám. Dbejte dostatečně na jejich údržbu a pokaždé po práci důkladně omyjte, osušte a namazejte, aby byly chráněny před případnou korozí.

Bezpečná manipulace a precizní krájení

Prioritou číslo jedna je při výrobě pizzy dokonale vláčné a po upečení křehké těsto. Aby byla manipulace s kruhovým těstem bezpečná a pohodlná, využijte dostatečně velkou lopatu na pizzu, která zajistí přemístění hotové pizzy z pece bez popálení vašich rukou. Při krájení těsta vám bude nejlepším pomocníkem kvalitní kráječ na pizzu s ergonomickou rukojetí. Perfektně padne do každé ruky a díky ostré hraně nerezového kolečka precizně nakrájí hotové těsto na jednotlivé díly. V naší nabídce najdete i cenově výhodnou náhradní čepel kráječe na pizzu pro případ výměny.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení