Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Plechy a síta

Popis kategorie

Pro gastronomický provoz profesionálních pizzerií je prioritou číslo jedna kvalitní náčiní na výrobu pizzy. Speciální pizza plechy a síta pomohou dokonale a rovnoměrně pizzu upéct a zajistí perfektně tenký a křupavý základ. V naší nabídce si můžete vybrat kvalitní nerezové plechy a síta v různých velikostech, které vám se správnou údržbou vydrží věky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-14 z celkově 14 záznamů.

Perfektní základ pro dobrou pizzu

Nerezové plechy a síta na pečení pizzy jsou neodmyslitelnou součástí každé profesionální pizzerie. Síta na pizzu zajišťují rovnoměrné pečení a nechávají těsto doslova dýchat. Ze spodní části pizzy se odpařuje přebytečná voda a korpus se tak stává dokonale křupavým. Plechy na pizzu jsou pokryty tenkou vrstvou kovu a vyžadují každodenní údržbu. Proto nezapomínejte pizza plechy řádně umýt, usušit a namazat, aby vám dlouho sloužily. Speciální odolné lopaty na pizzu pomohou po upečení s bezpečnou manipulací i servírováním.

Přesné kráječe na pizzu

Při krájení perfektně křupavého těsta jistě rádi využijete pomoc kvalitního kráječe na pizzu. Díky ergonomické rukojeti, která padne do každé ruky, můžete pohodlně a bezpečně nakrájet upečenou pizzu na jednotlivé díly. Ostrá hrana velkého kolečka je ostrá jako břitva a vy tak nemusíte na krájení pizzy vynaložit zbytečně velké úsilí. Pokud je po čase čepel kráječe na pizzu opotřebená, nabízíme cenově výhodnou čepel na výměnu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení