Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

IVO Cutelarias - Řezuvzdorné rukavice

Popis kategorie

Pracovat v profesionální kuchyni mohou jen silné povahy. Nalaď se na kulinářskou zvěřinu a užívej si každý pohyb při přípravě těch nejlepších pokrmů, které nadchnou celý svět. Abys mohl krájet s opravdovou vášní a zároveň předešel úrazu, jsou skvělou pomůckou řezuvzdorné řeznické rukavice.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.

Ochranné rukavice do kuchyně ocení nejen řezníci

Gastro rukavice oceníš především ve chvílích, kdy se rozhodneš vypustit své kulinářské zvíře a připravit třeba guláš nebo steaky pro plnou restauraci. Speciální rukavice pro řezníky jsou vyrobené z odolných kroužků nerezové oceli. Budeš se v nich cítit jako novodobý rytíř v kroužkové zbroji a můžeš se bez obav pustit do kulinářské džungle.

Ochranné rukavice proti pořezu jsou nezbytné pro profesionální řezníky při práci s velkými kusy masa i při drobnějším krájení. O to, aby zůstaly na svém místě i v náročných situacích, se postarají upevňovací pásky nebo gumová násadka na ruku a díky háčkovému zapínání se velikost přesně přizpůsobí tvé ruce. To ti umožní zažít při tvoření skutečnou volnost.

Ostré nože jsou pro bezpečnost důležité

Rukavice proti pořezu jsou nezbytné pro ochranu v gastro provozech, ale bezpečnost při krájení ti zajistí hlavně kvalitní a ostré nože. Spolehni se na prověřené značky a pusť se do krájení s vášní. Zárukou spokojenosti a nadčasového designu jsou kuchyňské nože IVO Premier. Pořídit si můžeš sadu, která si poradí se všemi běžnými kuchařskými úkony, nebo jednotlivé specializované kousky, které ozdobí tvou kuchyň.

Nezapomeň ani na údržbu nožů. Skvělým pomocníkem jsou brousky na nože IVO Cutelarias. Snadno s nimi dosáhneš perfektního ostří a krájení se může stát tvou novou vášní.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení