Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože IVO Titanium EVO

Popis kategorie

Kuchyňské nože IVO patří k tomu nejkvalitnějšímu, co si můžeš dopřát. Díky preciznímu zpracování a pořádně nabroušenému ostří můžeš krájet s opravdovou vášní a pustit se odvážně do kulinářské džungle. Vyzkoušej novou řadu IVO Titanium EVO určenou pro profesionální kuchaře i nadšené amatéry.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

IVO Titanium EVO ozdobí tvou kuchyň

Sada kuchyňských nožů IVO je zárukou, že krájení bude bavit každého. Jsou skvělé nejen jako nože pro profesionální kuchaře v zátěžových provozech, ale užijete si je i při vaření doma. Nože IVO Cutelarias jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli a broušené speciální laserovou technologií, která ti pomůže udržet ostří v perfektním stavu po dlouhou dobu.

Nová řada IVO Titanium EVO tě nadchne také krásným designem. Tyto černé nože na první pohled dají vědět, kdo je tady šéf, a naladí tě na kulinářskou zvěřinu.

Vyzkoušej i další kuchyňské nože IVO

U značky IVO Cutelarias si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Kuchařské nože IVO vynikají precizním zpracováním a kvalitním designem. Vybírat můžeš v mnoha řadách a doladit tak svou kuchyň do posledního detailu.

  • Klasický design nožů IVO Premier nabízí univerzální nože, které nadchnou všechny milovníky kulinářské zvěřiny. Krájení s nimi je opravdová radost a dovolí ti projevit svou vášeň a nadšení z přípravy jídla naplno.
  • IVO Blademaster tě překvapí kvalitou svého ostří. Tato prémiová řada se neztratí v žádné kuchyni a ty s nimi jednoduše ukážeš svou kulinářskou zručnost při přípravě vybraných lahůdek.
  • Celokované kuchyňské nože IVO Cuisimaster vynikají svými řeznými vlastnostmi a francouzský design rukojeti tě příjemně překvapí. Dokonale padne do ruky a díky tvarované hlavě ochrání tvé prsty před pořezáním.

Profesionální řeznické nože najdeš v řadě kuchařských nožů IVO Duoprime. Vybírat můžeš z mnoha tvarů, které jsou určeny pro specifické řeznické úkony.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení