Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Knoflíky do rondonu

Popis kategorie

Nedáte dopustit na klasický rondon se zapínáním na knoflíky? Pak vás potěší široká nabídka barevných knoflíků, které tradiční kuchařskou uniformu spolehlivě oživí. Záleží jen na vás, jestli zůstanete věrni elegantní klasice ve zlatém či stříbrném provedení, nebo svůj rondon ozdobíte stylovými knoflíky s originálním designem. Každé balení obsahuje 12 kusů knoflíků.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 25 záznamů.

Jak vybrat správnou velikost rondonu

Rondony, tradiční součást gastro oblečení pro kuchaře, se běžně vyrábějí v pánské i dámské variantě lišící se zejména střihem. Zatímco rondony pro muže bývají volnější a širší v ramenou, dámské rondony jsou mírně projmuté v pase, aby vynikla ženská postava. A jak zjistit ideální velikost rondonu? Vezměte do ruky krejčovský metr, změřte své míry v oblasti hrudníku a pasu a porovnejte je s velikostní tabulkou jednotlivých výrobců. Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si rondony na objednávku.

Jaké zvolit zapínání rondonu

Tradiční kuchařské rondony se zapínají na knoflíky, které k rondonu nejsou napevno přišité, takže je lze dle libosti měnit a kombinovat s dalšími doplňky. Stále častěji jsou ale k vidění rondony s jednoduchým zapínáním na zip nebo na druky. Ty se našívají takzvaně bezkontaktně, aby nepřišly do styku s holou kůží kuchaře a nezpůsobovaly alergické reakce. Na rozdíl od klasických knoflíků do rondonu se s nimi snadno a rychle manipuluje a před praním je není třeba z kuchařského oblečení sundávat.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení