Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Damaškové nože Berndorf

Popis kategorie

Značka Berndorf je už téměř 200 let zárukou kvalitních materiálů i zpracování. Nabízí rakouskou tradici, se kterou je radost pracovat a která ti pomůže dát prostor nezkrotné inspiraci. Řada damaškových nožů Berndorf vyniká svým designem i ostrostí, což ocení každý pravý kulinář.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-3 z celkově 3 záznamů.

Ušlechtilá krása nožů z damascénské oceli

Damašková neboli damascénská ocel je oceňována nejen pro svou jedinečnou krásu, ale také dokonalou ostrost, která v minulosti děsila nepřátele asijských bojovníků. Typickým znakem nožů z damaškové oceli jsou tenké linky, které značí, že je čepel zkutá z několika vrstev různých druhů oceli. Díky tomu jsou tyto nože velmi ostré a jestli patříš mezi ty, kdo označují vaření za umění, pak by ti damaškové nože Berndorf ve sbírce neměly chybět.

Tip: Zjisti více o tom, co jsou damaškové nože, o jejich historii, výrobě i vlastnostech a ponoř se do ještě hlouběji do kulinářské džungle.

Univerzální nebo santoku nůž Berndorf?

Na takovou otázku neexistuje jednoduchá odpověď. Každý z těchto typů kuchařských nožů má trochu jiné vlastnosti a bude tak vyhovovat jiným typům kuchařů.

  • Univerzální nůž Berndorf patří k těžším nožům, které ti usnadní krájení. Můžeš ho používat na maso i na zeleninu a každé krájení s ním bude zážitek.
  • Santoku nože Berndorf využiješ nejen při přípravě asijských specialit. Jejich typicky tvarované ostří je broušené pouze z jedné strany, takže se na něj krájené suroviny nelepí a díky tomu s ním snadno nakrájíš tenké plátky masa i zeleniny.

Ať už si vybereš jakýkoliv typ, můžeš si být jistý, že damaškové nože Berndorf se stanou ozdobou tvé kuchyně, která tě bude těšit při každém použití.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení