Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Sady univerzálních nožů

Popis kategorie

Ke své každodenní práci v kuchyni potřebujete kvalitní kuchyňský nůž. Bezesporu nejvyužívanějším ze všech nožů je univerzální nůž, který si snadno poradí s masem i zeleninou a je oblíbený mezi kuchaři pro velkou odolnost a jednoduchost. Nabízíme sady univerzálních nožů pro profesionály i hobby kuchaře, které mohou být ideálním startem do světa vaření i perfektním dárkem.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 22 záznamů.

Jeden nůž v kuchyni nestačí

Bez kvalitních a spolehlivých nožů se v kuchyni neobejdete, a protože jen jeden nůž nestačí, v naší nabídce najdete množství univerzálních nožů v sadách vhodných do profi i domácích kuchyní. Univerzální nože Wüsthof mohou být perfektní startovací sadou pro hobby kuchaře, nože z kvalitní nerez oceli rodinné firmy IVO v sadě s magnetickou lištou perfektně padnou do každé ruky. Snadné loupání, čištění a krájení zeleniny zajistí sada nožů na zeleninu a pro práci s masem a většími kusy potravin zvolte určitě jeden z kuchařských nožů s pevnou konstrukcí a hladkým ostřím.

Sady nožů nejlepší kvality

Pořádný kuchyňský nůž ostrý jako břitva patří neodmyslitelně do kuchyní nejen profesionálních kuchařů. Kvalitní a odolný řeznický nůž zvládne snadno nakrájet všechny druhy masa bez větší námahy. Jistě oceníte naši nabídku řeznických nožů v sadách z nerezové oceli. Pro přesné krájení pečeného masa využijte tranžírovací sady, jejichž základem je vidlička na maso a speciální nůž s dlouhou a úzkou čepelí. Jste příznivcem steaků? V tom případě nesmí ve vaší výbavě chybět pořádně ostrý steakový nůž. V sadách steakových nožů můžete vybírat nože těch nejlepších výrobců s dlouhodobou tradicí.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení