Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože IVO Premier

Popis kategorie

Celokované kuchyňské nože IVO Premier z nerezové oceli mají vynikající řezné vlastnosti a skvěle padnou do každé ruky. Díky inovativnímu designu splňují nejvyšší nároky na komfort v domácí i profesionální kuchyni. Jak je jednou vyzkoušíte, nebudete chtít jiné.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 24 záznamů.

Kuchyňské nože IVO Premier

Sháníte profesionální nože pro kuchaře, které vám vydrží dlouhá léta? Vsaďte na osvědčené kuchařské nože IVO Premier, které jsou celokované, ergonomicky tvarované a perfektně vyvážené. Pořídit si je můžete jednotlivé, nebo v sadě, která obsahuje hned několik pořádně ostrých pomocníků. Pro začátek se vám bude hodit univerzální nůž, menší nůž na zeleninu a zoubkovaný nůž na pečivo. Nemůžete se rozhodnout? Prohlédněte si prémiovou řadu nožů IVO Butchercut nebo IVO Blademaster.

Jak se starat o kuchyňské nože

K povinnostem každého kuchaře neodmyslitelně patří pravidelná péče o nože. Ta zahrnuje především mytí, skladování a broušení nožů – pro všechny tyto činnosti přitom platí poměrně jednoduchá pravidla. Kuchyňské nože je třeba po každém použití opláchnout, a to ideálně pod tekoucí vodou. Osušené se poté ukládají na bezpečné místo, kterým může být blok na nože nebo magnetická lišta. Jednou za čas přichází na řadu také broušení nožů, ke kterému se používají buď elektrické a ruční brousky, nebo brusné kameny.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce