Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože a příslušenství Stalgast

Popis kategorie

Jak poznáte opravdového kuchaře? Dokonale rozumí své práci a vždy má po svém boku prvotřídní nůž. Prozkoumejte naši nabídku firmy Stalgast s 30letou tradicí a vyberte si z kvalitních kuchyňských nožů a příslušenství. Kovaná ocel, antikorozní úprava a perfektně tvarovaná rukojeť zaručeně usnadní vaši celodenní práci.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-16 z celkově 16 záznamů.

Kuchyňské nože Stalgast

Vaření je především radost a pokud do své kuchyně zařadíte kvalitní kuchyňské nože Stalgast, snadnější práce vás bude těšit o to víc. Světoznámá firma Stalgast přináší profesionálním i domácím kuchyním velmi odolné kuchyňské nože s antikorozním povrchem. Mezi své oblíbené jistě zařadíte kvalitní kuchařské nože Stalgast. Nůžky na drůbež vám zajistí efektivní porcování a díky dokonale pevné a hladké čepeli se nože na maso Stalgast stanou nepostradatelným pomocníkem každé kuchyně. Jste mistrem v přípravě steaků? V tom případě vám nesmí chybět perfektní steakový nůž.

Jak uchovat nože ostré co nejdéle

Svých nožů si právem ceníte, denně jsou vám věrně po boku a svou práci odvádí znamenitě. Jak tedy zajistit, aby byly ostré co nejdéle? Prioritou číslo jedna je především správné použití a uskladnění nožů. Po čase bude potřeba sáhnout po vhodném nástroji k oživení ostří. Takovým je kvalitní ocílka. Novou ocílku vybírejte vždy minimálne 3 o cm delší, než je nejdelší nůž ve vaší kuchyni. Zajistíte si bezpečnější a jednodušší manipulaci při broušení. Ocílku můžete použít vždy, když cítíte, že je krájení obtížnější. Díky ocílce se srovnají nerovnosti a nůž je znovu připravený pro perfektní řez.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení