Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pracovní spa a Wellness oblečení

Popis kategorie

Oděvy pro pracovníky wellness provozů musí splňovat hned několik důležitých kritérií. Jednak musí být pohodlné při nošení, ale důležitý je také jejich vzhled. Práce s klienty vyžaduje kvalitní pracovní oblečení, abyste se všichni cítili příjemně. Vždyť wellness není jen o masážích.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-14 z celkově 14 záznamů.

Dobře se cítit a dobře vypadat

Spa oděvy slouží jako ochranný pracovní oděv, ale zároveň jako profesionální uniforma, která podtrhne tvou vášeň a nadšení z práce. Aby ses do toho mohl pustit naplno, je důležité vybírat takové wellness oblečení, které ti zaručí dostatečnou volnost pohybu, abys mohl být při práci skutečně volný.

Moderní oblečení pro pracovníky wellness se vyrábí z kvalitních a prodyšných materiálů, které se přizpůsobí tvému pracovnímu nasazení. Zároveň je prodyšné a dobře se udržuje. Stejná kritéria platí i pro zdravotnické oblečení, jako jsou kalhoty, haleny nebo pláště.

Oblečení do wellness doplní kvalitní obuv

Aby bylo tvoje pracovní oblečení opravdu bezpečné a ty ses mohl soustředit pouze na zdolávání svých pracovních cílů, přidej k němu také pohodlnou pracovní spa a wellness obuv. Nezbytností je protiskluzová podrážka, prodyšný materiál a nízká hmotnost.

Důležitý je pro wellness oděvy také vzhled, proto si můžeš vybírat z mnoha střihů. Důležité je, aby tvůj styl ladil s celým wellness provozem. Jen tak přesvědčíš klienty, že dostanou tu nejlepší péči a budou se k tobě rádi vracet.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení