Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zástěry na grilování

Popis kategorie

Grilované dobroty patří k těm nejoblíbenějším a dovolí ti dokonale předvést tvůj kulinářský instinkt. Aby tvé oblečení při téhle kulinářské zvěřině nepřišlo k úhoně, pořiď si stylovou zástěru vhodnou pro grilování i do kuchyně.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 22 záznamů.

Proč se ti bude hodit vysoká zástěra

Grilovací zástěry by měly být vysoké zástěry ke krku, díky tomu dokonale ochrání tvoje svrchní oblečení, abys mohl být při tvoření skutečně volný. Naše zástěry ke grilování jsou vyrobené z odolné bavlny, takže se pohodlně nosí a taky jednoduše udržují, můžeš je jednoduše vyprat v pračce na vysokou teplotu a jsou jako nové.

Zástěry pro kuchaře jsou nedílnou součástí kuchařského oblečení. Při jejich výběru mysli na pohodlí i bezpečnost. Naše zástěry mají přezky na popruzích, takže se snadno přizpůsobí tvé velikosti, ať už je jakákoliv. Dámské zástěry navíc mají zeštíhlený střih, který dokonale zvýrazní postavu.

Vypusť své kulinářské zvíře ve stylové zástěře

Je jasné, že tvým hlavním cílem je nadchnout jídlem celý svět, ale jestli u toho chceš taky dobře vypadat, pak je stylová pánská zástěra správnou volbou. Zástěry pro grilování z tebe udělají hrdinu večera a umožní ti být při tvoření skutečně volný.

Stylové zástěry navíc nemusí být jen z bavlny, nabízíme také kožené zástěry pro muže i ženy, které z tebe udělají opravdového krále kulinářské džungle. Vášeň a nadšení z přípravy jídla si ve stylové pánské zástěře užiješ opravdu naplno.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení